czy ktoś remontował / regenrował turbo na Syreny - WaWa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Konjad
    Classic
    • 2010
    • 34

    czy ktoś remontował / regenrował turbo na Syreny - WaWa

    Ja mam od zeszłego roku ContiPremiumContact 2 tylko 195. Są niezłe. Dobrze prowadzą się i hamują (około 2.000 km zrobiłem po autostradach z dużymi prędkościami) i było super.
  • jefry
    Rider
    • 2009
    • 411

    #2
    czy ktoś remontował / regenrował turbo na Syreny - WaWa

    Witam Szlachcianki i Szlachciców,

    Mam takie pytanie ( mój problem to wycie turbo - nie zagłębiamy się w jego przyczynę ) chciałbym zregenerować ew. wymienić lub wyczyścić. Czy ktoś dokonywał tego w serwisie na syreny Warszawa ?? Polecacie ?? ( wiem ze tam głownie Skody O I ), czy też może gdzieś indziej ??
    Dodam że przebieg 120 000 km, przeganiane na trasie i udziela się ten dźwięk. Spadku mocy brak, chyba że wyje przez nieszczelność.
    Skoda Octavia II 2.0TDI 16V BKD v. Elegance.

    Komentarz

    • borynajosef
      Drive
      • 2009
      • 65

      #3
      Witaj,

      Podobno ten typ tak ma. U mnie też wyje bez utraty mocy więc powoli przyzwyczajam się. Wycie ani nie zmniejsza się ani nie wzrasta od dawna, auto serwisowane w/g wskazań.
      Pozdrawiam wszystkich klubowiczów
      Octavia 2 BKD 2.0 TDI wersja ELEGANCE

      Komentarz

      • jefry
        Rider
        • 2009
        • 411

        #4
        Witaj Szlachcicu ja nie przeczę że nie wycie mi trochę przeszkadza ale i tak chciałbym zrobić regeneracje / wymianę / czyszczenie i pytam czy tam warto
        Skoda Octavia II 2.0TDI 16V BKD v. Elegance.

        Komentarz

        • G60Garret
          Drive
          S_OCP Member
          • 2008
          • 49

          #5
          Mi zaczęła wyć po programie u Rogala (297NM,139KM), na razie przejechane 30 tyś. km i zero problemów poza wymianą gruszki przy turbo (zardzewiała) więc widać TTTM
          Diesel Power i wszystko jasne

          Komentarz

          • DANIEL111
            Classic
            • 2010
            • 21

            #6
            polecam warsztat na obozowej w Warszawie http://www.moto-market.pl/turbo-service/

            osobiście nic tam nie robiłem ale gość ma renomę zresztą poczytaj opinie a sam się przekonasz.

            Komentarz

            • jefry
              Rider
              • 2009
              • 411

              #7
              Witam Szlachcica przejrzałem opinie ale mało tego jest na necie... ceny z 2005 roku mamy 2010 r. Jeżeli znasz kogoś kto tam robił podaj namiar albo na PW o ile możliwość żeby się odezwał. Ja na obozową mam dokładnie 2 km. Moją niunie oddam ale tylko w dobre ręce.
              Skoda Octavia II 2.0TDI 16V BKD v. Elegance.

              Komentarz

              • DANIEL111
                Classic
                • 2010
                • 21

                #8
                Też bym oddał tylko w dobre ręce. Chłopaki polecają min na forum BMW, PEUGOT, Audi,
                Z tego co się orientuje to sprawdzenie jest bezpłatne ale najlepiej bedzie kolego jak zadzwonisz tam i się dogadasz co i jak z tego co słyszałem to tam wysyła do nich cała Polska.
                Sprawdź czy masz luzy na wirniku zrób logi bo może trochę pośpieszyłes się z tym serwisem.

                Komentarz

                • KolinWawa
                  Rider
                  • 2009
                  • 278
                  • Octavia I (1U2)
                  • APK 2.0 MPI 115 KM
                  • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                  #9
                  Re: czy ktoś remontował / regenrował turbo na Syreny - WaWa

                  Zamieszczone przez jefry
                  Witam Szlachcianki i Szlachciców,

                  Mam takie pytanie ( mój problem to wycie turbo - nie zagłębiamy się w jego przyczynę ) chciałbym zregenerować ew. wymienić lub wyczyścić. Czy ktoś dokonywał tego w serwisie na syreny Warszawa ?? Polecacie ?? ( wiem ze tam głownie Skody O I ), czy też może gdzieś indziej ??
                  Dodam że przebieg 120 000 km, przeganiane na trasie i udziela się ten dźwięk. Spadku mocy brak, chyba że wyje przez nieszczelność.
                  Na Syreny nie regenerują turbin. W grę wchodzi tylko wymiana na nową bądź regenerowaną gdzie indziej.

                  Komentarz

                  • tomil
                    L&K
                    S_OCP Member
                    • 2008
                    • 1179

                    #10
                    Zamieszczone przez DANIEL111
                    polecam warsztat na obozowej w Warszawie http://www.moto-market.pl/turbo-service/
                    Na Obozowej nie robią turbin- przynosisz im wyjętą z auta a oni wysyłają do Wrocławia, do tego samego warsztatu, z którym Grzegorz miał przejścia.
                    It doesn't matter what we're losing
                    It only matters what we're going to find!

                    Komentarz

                    • DANIEL111
                      Classic
                      • 2010
                      • 21

                      #11
                      Na Obozowej nie robią turbin- przynosisz im wyjętą z auta a oni wysyłają do Wrocławia, do tego samego warsztatu, z którym Grzegorz miał przejścia.
                      proponowałbym zadzwonić i się zorientować z tego co ja wiem to robią ale...

                      Komentarz

                      • jefry
                        Rider
                        • 2009
                        • 411

                        #12
                        Zamieszczone przez tomil
                        Zamieszczone przez DANIEL111
                        polecam warsztat na obozowej w Warszawie http://www.moto-market.pl/turbo-service/
                        Na Obozowej nie robią turbin- przynosisz im wyjętą z auta a oni wysyłają do Wrocławia, do tego samego warsztatu, z którym Grzegorz miał przejścia.
                        czas niestety nie ten nie miałem wcześniej możliwości zadzwonić ale dziękuje za informacje do Wrocławia to ja mogę sam wysłać turbo... bo mam tam rodzinę... tam też podpytam ... chyba nie obejdzie się ze złożeniem zamówienia w serwisie u rogala może tam ktoś coś pomoże... jako że "członek" nie mylić z męską częścią ciała OCP
                        Skoda Octavia II 2.0TDI 16V BKD v. Elegance.

                        Komentarz

                        Pracuję...